<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Play:regular,700&amp;subset=latin" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Bizi Aramadan Karar Vermeyin. Uygun Fiyat, Zamanında Teslimat.

BLOG

Çanta Kullanımında Gelinen Son Nokta

Günümüz tüketim toplumunda, son yıllarda yaşanan mevsimsel değişiklikler, hava olaylarının değişiklik göstermesi, evrensel iklim krizlerinin yaşanması, iklim değişimlerine bağlı üretimin olumsuz etkilenmesi ve

bunun gibi birçok küresel değişimlerin yaşanmasıyla birlikte kullan at malzemelerden vazgeçme düşüncelerimizi de geç kalmış olsak da çeşitli şekillerde artık yaşantımıza sokmuş bulunmaktayız.

Neden Kullan At Malzemelerden Vazgeçmeliyiz?

Dünyanın son yıllarda olumsuz tepki vermesi ve yaşantımızı olumsuz yönde etkileme sayesinde; kullandığımız eşyaların malzemelerinin organik olmalarına ve daha uzun ömürlü doğa dostu olmalarına özen göstermemizi sağlamıştır. Kullan at malzemeler içerisinde dünyamıza en çok zarar verenler arasında plastik, naylon ürünler bulunmaktadır. Dolayısıyla en çok kullanılan eşya plastik poşet olmaktadır. Biz bu alışkanlığımızdan vazgeçmezsek dünyadaki doğa olaylarının daha hızlı bir şekilde artmasına davetiye çıkartmış olacağız.

Kanunlardaki Değişikliğin Sonuçları

2018 yılında üzerinde herhangi bir reklam bulunan plastik poşetlerin ücretlendirilmesi ile en azından plastik kullanımını daha aza indirgemiş bulunmaktadır. Plastik poşet yerine farklı alternatifler kullanmak durumunda olduğumuzun farkına bu şekilde varmış ve bu şekilde kullanmakta olduğumuz eşyaları daha uzun ömürlü hale getirmek için nostaljik bir şekilde geriye dönüş yapmış bulunmaktayız.

Plastik poşet Vs Diğerleri

Plastik poşet yerine kullanılabilecek birçok alternatif bulunmaktadır; kese kağıtları, pazar arabaları, file çantalar gibi. Fakat bunların her birinin kullanım alanları kısıtlı ve farklı amaçlar taşımaktadır. Biz bu alternatiflerin içinden en sağlam ve uzun ömürlü olanını ve en önemlisi kullanım alanı en geniş olanı seçmeye özen göstermeliyiz. Bunun doğrultusunda en iyi kullanılabilecek malzeme ham bez çantalar olmaktadır. Ham bez çanta kullanımı en kolay, en dayanıklı ve hem bizim hem de dünyamız için en sağlıklı olanlardır.

Bez Çanta Kullanım Alternatifleri Nelerdir?

Bez çanta kullanımında sadece tüketim yaptığınızda değil, birçok alanda kullanabileceğiniz alternatifleri sizlere sunmaktadır. Şöyle ki; market, mağaza reklamlarınız uzun süreli yapılabilir, fuarlarda tanıtım amaçlı kullanabilir, promosyon olarak verebilir hatta kişiselleştirip günlük kullanımınız da tercih edebilir ya da özel ve değişik bir hediye arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Kullanım alanlarının genişliği birçok kişiye ulaşabilme imkanını da beraberinde getirmektedir.

Ham bez çanta kullanımında İzmir Tela Çanta hem kullanım alanlarının genişliği hem de çeşitli alternatifleri ile sizlere en uygun ürünü seçmenize yardımcı olmaktadır. Bu sayede en doğru seçimi yaparak amacınıza en kısa şekilde ulaşmış olacaksınızdır. Tela bez çantaların kişiselleştirme işleminde, farklı baskı yöntemleri kullanılmaktadır. İstenilen ebat ve özelliklerde yapılabilen çantalarda; emprime, dijital ve ofset baskı yöntemleri kullanılarak en iyi sonuç alınması sağlanmaktadır. Kendi bünyesindeki farklı tasarımlar arasından seçim yapabileceğiniz gibi kişiselleştirmenin son aşamasına gelerek istediğiniz tasarımı çanta üzerinde kullanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra organik baskısız ham bez çantaları da tercih edebilirsiniz. Sade bir görümün ile abat ve renk seçeneği yaparak bez çantaları ihtiyacınıza uygun hale getirebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi kullanım alanları çok fazla olması açısından sizin için en uygun halini almasını sağlayabilirsiniz.

Bez Çanta Kullanımının Önemi

Bez çanta kullanımında önemli olan birkaç noktadan bahsedelim. Çevre dostudur, pamuktan üretilmekte ve doğaya duyarlılığın bir göstergesidirler. Doğal malzemeden üretilir, baskı malzemeleri su bazlı olup doğal kök boyalar ile işlem yapılmaktadır. Sağlıklıdırlar, kanserojen madde içermez ve antibakteriyel özelliğine sahiptirler. Geri dönüşüm sağlanabilen maddelerden üretildikleri için doğaya hiçbir zararları bulunmamaktadır ve bu sayede sonsuz olmayan doğal kaynakların zarar görmesinde bir yol oynamazlar. Hava geçirgen özelliği sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadırlar. Bunun gibi daha aklımıza gelmeyen birçok özellikleri bulunan bez çantaların kullanımını tercih etmemiz doğamız ve bizim için önemli olmaktadır.

Neden Ham Bez Çanta Tercih Edilmeli?

Ham bez çantaların diğer çantalardan ayıran özelliklerinin başında dikiş şekilleri gelmektedir. Dikiş tekniğinin dayanıklı olması, üzerindeki baskının uzun soluklu olması ile birlikte bez çantanın yıkandıktan sonra ütülenme gerektirmeden kendi doğallığı ile şekil alması yanı sıra bir çantadan isteyebileceğiniz her şeyi size sunabilmektedir.

İzmir Tela Çanta, ham bez çanta kullanımı çevre duyarlılığınızı arttırarak yeni nesillere daha iyi bir dünya bırakmanız için atabileceğiniz en etkili başlangıç adımlarından biri olmaktadır. Bu yüzden kendimiz ve geleceğimiz için en iyi seçimleri yaparak, yaşadığımız yere en az zarar verecek ürünleri tercih etmeliyiz.