<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Play:regular,700&amp;subset=latin" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Bizi Aramadan Karar Vermeyin. Uygun Fiyat, Zamanında Teslimat.

BLOG

Kahramanmaraş Bez Torba Uygulaması Başladı

Kahramanmaraş Bez Torba Uygulaması Başladı

Yeni yılda yürürlüğe girmiş olan torba ve naylon torbaların ücretli hale dönüşmesiyle bir fazlaca şirket sponsor olarak bez torba dağıtımına başladılar.

Özellikle 1 Ocaktan itibaren oldukca yoğun bir ilgiyle hazırlamış olduğumuz bez torbalar gerek marketler gerekse bakkallarda satılmaya ve dağıtılmaya başlandı.Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Avrupa birliği mevzuatı gereği bu işi yasalaştırdı ve yürürlüğe alındı. Tabi Kahramanmaraş Bakkallar ve Esnaflar odasıda bu hususta biliçlendirme yapmak için bez torbalar dağıttılar. Pazarlarda ve marketlerde halka dağıtılan bez torbalar oldukca yoğun bir ilgi gördü.

Bez çanta dağıtmalarının amacı çevreye ve israfa yönelik biliçlendirme hedeflerinin bulunduğunu söyleyen Esnaflar ve sanaatkarlar odası bu çalışmalara sene içinde sponsorlar ile yeniden yeniden gerçekleştireceklerini söylediler. Bu tatbik ile çevreye poşetlerin zarar vermemelerini istiyoruz dediler. 1 Ocaktan itibaren bu yasanın girmesiyle "Ncr Çanta"  olarak bizlerde özenle hazırlamış olduğumuz ürünleri Gerek yurtiçi gerek yurt dışına gönderimlerimizi aralıksız gerçekleştiriyoruz. Sponsor olarak destek bulduğunuz yerler için süratle ve tertemiz bez çantalardan üretim yaptırabilir ve istediğiniz adrese kargo teslimatı yaptırabiliriz.

Ayrıca Kahramanmaraş ve ilçelerinde birçok yerine bez çanta üretimi gerçekleştiriyoruz. Daha yaşanabilir bir muhit için yüzde yüz organik ve yıkanabilir bez çantaları tercih edin. Üzerine meydana getirilen baskılar ve kumaşı mutlaka sağlığa zararlı değildir. Size bir telefon +90 545 517 19 16 ve 0544 440 07 46 uzaklığında olan "Ncr Çanta" ürünleri hakkında daha ayrıntılı malumat almak için www.ncrcanta.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.