Gaziantep Bez Çanta

Promosyon Çanta - Tela Çanta - Bez Çanta - Ham Bez Çanta

ArabicEnglishRussianTurkish

blog-img

Gaziantep Bez Çanta

80‘li yılların ortalarında plastik poşetlerin kullanılmaya başlanması ve daha daha sonra 90‘lı yıllarda yaygın hale geldi.

Plastik poşetlerin kullanması yaygınlaştıkça pazar çantaları ve filelerin kullanımı da azaldı. Naylon poşet kullanması arttıkça insan sağlığı ve doğa tehlikeli bir hale geldi. Tüketiciler son yıllarda alışveriş yaparken insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen ürünleri tercih etmeye başladı bu ürünlerin başında Bez Çantalar ve Tela Çantalar gelmektedir.

Alışveriş dünyamızın ayrılmaz parçası olan doğa dostu bez çantalar farklı tasarım ve modellerle yaklaşık 25-30 sene arayla yeniden hayatımıza geri döndü. İnsan sağlığına ve doğaya hiçbir zararı olmayan %100 pamuktan üretilen bez çantalar üzerlerine uygulanan çeşitli baskılarla insanların albenisini kazanmıştır. İstenilen ebatlarda, kişiye hususi tasarımlarla Ncr Çanta olarak bez çanta üretimini yapıyoruz. Bez çantaların üretimi dört aşamada gerçekleşir.

• Grafik tasarım
• Baskı
• Kesim
• Birleştirme (Dikim veya frekans)

Günlük yaşamımıza renk katan bez çantalar her giysiyle kombinasyonu da kolaylıkla yapılabilinir. Özel günlerinizde kendisini özel hissettirmek dilediğiniz kişiler için mükemmel tasarımlarla farkındalık yaratabilirsiniz. Anneye, babaya, sevgiliye, eşinize, arkadaşlarınıza, espirili veya ruhlarına hitap edecek dizaynlar kullanılarak bez çantalar armağan edebilirsiniz. Özel günlerinizi ölümsüzleştirmek sizin elinizde. Doğum günleri, evlilik sene dönümü, mezuniyet gibi unutulması mümkün olmayan anıların her zaman taze kalmasını sağlayacak. Çok adetli bastırmak zorunda değilsiniz.

Gaziantep Bez Çanta ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçerek istenilen ölçü ve adetlerde bez çanta siparişi verebilirsiniz.

Bunun yanı sıra ajanda, bez poster, broşür, davetiye, karton çanta, kırlangıç, blok not, zarf, katalog, masa takvimi, tabela, bilbord, antetli kağıt, cepli dosya gibi bir oldukca ihtiyaçlarınızda sizlere alanlarında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. En kaliteli hizmeti en süratli biçimde siz müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketleri güvencesiyle adrese teslim ediyoruz.

Her geçen gün hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmet kalitemizi bir adım daha ileriye taşıyor ve sizlere Ncr Çanta olarak Kahramanmaraş'ta Tela Çanta, Fuar Çantası , Bez Çanta, Dordurma Çantaları ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Telefon Yol Tarifi WhatsApp