İstanbul Bez Çanta Tela Çanta

Promosyon Çanta - Tela Çanta - Bez Çanta - Ham Bez Çanta

ArabicEnglishRussianTurkish

blog-img

İstanbul Bez Çanta Tela Çanta

Bez çanta ve Tela Çantaları daima son teknolojiyi takip ederek modern makinalar ile müşterilerin istekleri doğrultusunda istenilen ebat ve özelliklerde üretmekteyiz. Üretimlerimiz sadece bez çanta değil ; Bez Çanta , Tela Çanta ve  Ham Bez Çanta üretimleriyapmaktayız. Bu çantaların üretiminde son sistem  üretim makinalarını kullanmaktayız.

Dünya nüfusunun hızla arttığı günümüzde doğa  kirliliğinin en üst seviyeye geldiği dünyamızda çevreye duyarlı olamak herkesin görevidir. Bu çevre kirliliği mega şehirlerde daha çok olmaktadır. İstanbul bu şehirlerin başında gelmektedir. Ncr Çanta olarak İstanbul'da Tela Çanta ve İstanbul'da Bez Çanta kullanımın artması ve çevre kirliliğinin azalması için elimizden geleni yapmaktayız.

Firmamız bünyesinde üretilen Bez Çantalar doğa dostu olup uzun ömürlüdür. Firmalarınızız reklamını yapmak için sizlere istediğiniz ölçü ve özelliklerde İstanbul Tela Çanta ve İstanbul Bez Çanta üretimi yapılmaktadır.İstanbul Bez Çanta üretiminde öncü olan firmamız; 60 gr, 70 gr, 80 gr, 90 gr, 100 gr ve 120 gr kumaşlar kullanarak kaliteli elde dikilmiş çantalar üretmektedir. Kullanılan kumaşlar istenilen renklerde üretimi yapılmaktadır. Siz nasıl bir çantaya ihtiyacınız olduğunu bizlere iletmeniz halinde size özel ölçüler de istediğiniz adette uygun fiyata bez çanta üretimi yapmaktayız. Firmamız ayrıca Tela Çanta üretimi de yapmaktadır. Üretilen Tela Çantalar % 100 geri dönüşümden üretilmektedir. bez çantaya göre daha uygun fiyatlara gelmektedir. İstanbul'da Tela Çanta kullanımı bez çantaya oranla daha fazladır. Üretmiş olduğumuz tela çanta modellerine buradan inceleye bilirsiniz. Tela Çanta Çalışmalarımız

%100 doğa dostu ve geri dönüştürülebilir malzemelerden tela çanta ve çanta üretimi yapmaktayız. Maliyeti ekonomik olarak üretilen Tela Çanta ve Bez Çantalar;  ortalama 104 defa kullanım özelliği sahiptir.

İstanbul'un bütün ilçelerine hizmet veren Ncr Çanta; sizlere bir Tlf kadar yakınız. Yapmanız gereken ister web sitemiz üzerinden Online Çanta Teklif Formu'nu doldurmak yada telefonla bizleri aramak. Çanta Siparişi vermek için 0545 517 19 16 yada 0544 440 07 46 numalardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon Yol Tarifi WhatsApp