Fuar Çantası

Promosyon Çanta - Tela Çanta - Bez Çanta - Ham Bez Çanta

ArabicEnglishRussianTurkish

blog-img

FUAR ÇANTASI

Fuar çantası, firmanızı dış dünyaya tanıtma konusunda harika bir yoldur. Ülkemizde her sene düzenlenen fuarlara binlerce kişi katılmakta ve bu fuarlarda çoğu şirket işlerini yükseltmek ve daha oldukca insana ulaşmak için kendilerini tanıtıcı broşür, kitap vs. Dağıtmaktadır.

Fuarlar dışında paneller, lansmanlar, konferanslar ve çeşitli etkinliklerde tanıtıcı ve eğitici materyaller katılımcılara dağıtılmaktadır.Dağıtılan materyaller çoğunlukla bir çanta içinde katılımcılara sunulur.

Ncr Çanta olarak sizlere tavsiyemiz : Bütün bu eşyaları taşımaları için onlara geri dönüşümlü bez çanta verin! Böylece yeniden kullanılabilir bir ürün dağıtırken fuar sonrasında dahi firmanızın reklamı tekrar kullanılabilir çantalar kullanıldıkça sürer. Bu da işinizi yükseltmenizi sağlar.

Baskılı fuar ve organizasyon çantası, vermek istediğiniz marketing mesajının hedef kitleye ulaşmasını sağlar ve çevre dostu, yeniden kullanılabilir olduğu için firmanızın reklam imajına olumlu etki eder.

Fuar ve Organizasyon Çantası, etkinlik düzenleyen kurum ve kuruluşlar ile fuar, kongre, festival, seminer gibi organizasyonlara katılan firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Logo, adres bilgileri, unvan ve firma ile ilgili bilgiler örnek modele bilgisayar üzerinde giydirilip mail yoluyla size gönderilir. Geri dönüşümü kolay, anti-bakteriyel özelliğe sahip fuar çantalarımızı tercih ederek firmanızın fuarlardaki imajına katkı sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz boyutta ve renkte, değişik bez çeşitlerinden seçebilir, baskılı ve dikişli olarak firmanızın logosunu fuar çantası üzerine ekletebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için fuar çantası olarak uzun ömürlü bez çanta tercih edin. Böylece geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Fuar ve Organizasyon Çantası ve Bazı Kullanım Alanları,

+Fuarlar ve konferanslar

+Tanıtım lansmanları +Sokak etkinlikleri

+Eğitim aktivitleri ve benzeri aktiviteler

Fuar Çantası Uzun Ömürlüdür

Telefon Yol Tarifi WhatsApp