Ham Bez Çanta ürünlerimiz

Promosyon Çanta - Tela Çanta - Bez Çanta - Ham Bez Çanta

ArabicEnglishRussianTurkish

blog-img

HAM BEZ ÇANTA

Ham maddesinin pamuk olması nedeniyle geri dönüşüme uygun olan bez çantalar doğayla tamamen dosttur. Yaşam çevremize zarar vermeyecek geri dönüşüme müsait materyalleri kullanmak tüm toplumun sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürmesi için önemlidir. Ayrıca %100 doğal su bazlı boyaların kullanıldığı bez çantalarda herhangi türden bir kimyasal kullanılmadığı için insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

İçinde bulunduğumuz yüzyılda naturel kaynaklarının hızla yok olduğu, çevre kirliliğinin gün geçtikçe arttığı dünya, kendi kendini yok ettiğinin geç de olsa farkına varmıştır. Bu farkındalığın neticesinde deülkeler hızla plastik kullanımını kısıtlayıcı ve hatta yasaklayıcı muhtelif tedbirler almışlardır. Bunlardan biri de plastik torbaların kullanımının yasaklanmasıdır. Bu sayede fazlaca kısa bir süre içinde büyük bir miktarda kirliliğin azaldığı gözlemlenmiştir.

Plastik materyallerinin çevreyi uğrattığı zarar, bunun yanında kağıt ürünlerin çok fazla kullanılması nedeniyle her yıl yüzbinlerce ağacın yok olması insanlığı torba ve poşet kullanımında organik materyallere yönlendirmiştir. %100 pamuktan üretilen ham bez çantalar birden oldukça defa kullanılmaları ve doğal çevreye herhangi bir zararı olmamaları tercih edilmelerindeki en önemli nedendir.

Emprime baskı, serigraf baskı, ofset baskı ve dijital baskı şeklinde bir çok baskı seçeneği olan bez çantalar promosyon sektöründe de kendine mühim bir yer bulmaktadır. Kullanım çeşitliliğinin çok fazla olması sebebiyle değişik model, boyut ve renkte üretilmektedir. Markaların taşınabilir reklam panoları olan uzun ömürlü bez torbalar, konferans, seminer ve fuarların da şimdiden vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Doğal çevremizin korunmasında mühim bir görevi bulunan bez çantalara uygulanan logo vb. Baskılar ile firmanızın imajını yükseltebilir ve marka bilinirliğinizi fazlalaştırabilirsiniz. Ncr Çanta olarak sektördeki tecrübemiz ile her türlü bez çanta, ham bez çanta, promosyon çanta, laminasyonlu çanta, ipli bez sırt çantası çeşitliliğimiz ile hizmetinizdeyiz.

Telefon Yol Tarifi WhatsApp