Pastane Çantası

Promosyon Çanta - Tela Çanta - Bez Çanta - Ham Bez Çanta

ArabicEnglishRussianTurkish

blog-img

PASTANE ÇANTASI

Pastane çantası, pastane ve unlu mamül üreticilerinin müşterilerine sattıkları ürünleri paketlemeleri için tercih ettiği bir çanta çeşididir. Hem ucuz fiyat aynı zamanda kaliteli işçilik pastane çantaları imalatında bizi tercih edebilirsiniz.

Üretmekte olduğumuz bez çantalar, birçok pastanenin tercihi olmaya devam etmektedir. Çeşitli ebatlardaki tatlı ve pasta kutuları, pastane çantalarının içine konularak gerçekleştirilen sunum, müşterileri son aşama memnun etmektedir. Pastane çantaları, istenilen kutu ebadına uygun olarak yapım edilebilmektedir. Aynı zamanda istenilen baskı emek harcaması üstüne uygulanarak, uzun ömürlü ve kalıcı bir reklam elde etmiş olacaksınız.

BASKI TEKNİĞİ: Ürünlerimize ağırlıklı olarak Serigrafi baskı, flexo baskı ve ofset baskı teknikleri uygulanmaktadır. İstenilen baskı desenine nazaran kullanılan baskı tekniği değişiklik göstermektedir.

Gramajı düşük çok renkli desenlerde flexo, yüksek gramajlı çok renkli baskılarda ofset, tek renk veya spesifik çalışmalarda serigrafi baskı tekniği uygulanmaktadır.

KUMAŞ BİLGİSİ: Polipropilen veya Polyester hammaddesinden yapılan, elyafın iğneleme yöntemiyle birleştirildiği dokunmamış tekstil ürünüdür. NON-WOVEN sıklıkla " mucize kumaş " yada "Tekstilin üçüncü boyutu " olarak adlandırılır.

Nonwoven kumaş, özel teknolojisi sayesinde, sıvı itici, elastik, sağlam, yanmayı geciktirici ve antibakteriyel olma özelliği taşır. Hava alabilen yapısı sayesinde ambalajını yaptığınız üründe rutubet, nem kaynaklı kötü kokuların oluşmasını engeller.

Telefon Yol Tarifi WhatsApp