Promosyon Çanta

Promosyon Çanta - Tela Çanta - Bez Çanta - Ham Bez Çanta

ArabicEnglishRussianTurkish

blog-img

PROMOSYON ÇANTA

Promosyon çantası; firmalar ve kişiler tarafından reklam ve promosyon amacıyla tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler; spor çantası, market çantası, evrak çantası, ham bez çanta ve tela çanta olarak adlandırılmaktadır. Promosyon çantası ister baskılı isterseniz baskısız olarak kullanabilirsiniz. Baskı olarak tek renk baskı ve ofset renkli baskı yapılabilmektedir. Çanta üretiminde kanvas kumaş, ham bez kumaş ve tela kumaş kullanılmaktadır.

Promosyon Çanta Çeşitleri

Reklam amacıyla üretilen çantalar, farklı sektörlerde farklı amaçlar için promosyon çanta çeşitleri üretimi yapılabilmektedir. Bu çanta çeşitleri ise şu şekilde adlandırabiliriz;

  • Spor çantası,
  • Sırt çantası,
  • El ve omuz çantası,
  • Laptop çantası,
  • Evrak çantası,
  • İp büzgülü çanta,
  • Bez çantalar.

Firmaların ve kişilerin istekleri doğrultusunda yukarıda belirttiğimiz çanta türlerinden istenilen adet ve ölçülerde firmaya özel baskılı promosyon çanta üretimi yapmaktayız.


Promosyon Çanta Fiyatları

Çantaların fiyatları üretimi yapılacak olan çantanın boyutuna, adetine ve üretiminde kullanılacak olan kumaşın cinsine göre değişiklik göstermektedir. Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren Ncr Çanta promosyon çanta konusunda da sizlere hizmet vermektedir.
Çanta fiyat bilgisi ve çanta hakkında merak ettiklerinizi bizimle iletişime geçerek alanında uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Çanta Modelleri

Çanta modelleri firma istelerine göre değişiklik gösterir. İster büzgü ipli , uzun kulplu ve kısa kulplu seçenekleri mevcuttur. Promosyon çanta özel üretim oldğu için sınırsız model, renk ve çeşitte yapılabilmektedir.

Telefon Yol Tarifi WhatsApp